BADANIA / ANKIETY / SONDAŻE

  Poznaj najlepszy sposób na poznanie preferencji swojej grupy docelowej lub opinie klientów. Badania, ankiety i sondaże pozwalają na uzyskanie bardzo szybkich oraz wysokiej jakości wyników i cechują się stosunkowo niskim kosztem w porównaniu do badań wykonywanych w terenie.

Celem jest zbieranie i katalogowanie danych o opiniach i odczuciach konsumentów i przedsiębiorców w oparciu o dobro lub usługę. Zebrane informacje pozwalają na szybką analizę i wykorzystanie w planowaniu działań marketingowych, określeniu potencjału rynkowego czy szybkie zbadanie preferencji.

Oprócz badań zewnętrznych oferujemy również akcje „TAJEMNICZY KLIENT” co to takiego i jakie informacje możemy uzyskać? Audytor wchodzi w rolę potencjalnego klienta Twojej firmy. Sprawdza jakość oferowanych usług i podejście do klienta. 

Szczególną uwagę zwraca na :

– profesjonalne podejście do klienta,

– przestrzeganie standardów firmy,

– inne aspekty uzgodnione ze zleceniodawcą. 

Zgromadzone dane pozwolą Ci sprawdzić czy pracownicy przestrzegają wewnętrznie ustalonych standardów i w jaki sposób potencjalni klienci postrzegają Twoją firmę. Specjalizujemy się w  weryfikacji procesów obsługi klienta za pośrednictwem kanałów zdalnych: kontakt mailowy, kontakt telefoniczny, video rozmowa. 

BADANIA CATI (ang. computer-assisted telephone interviewing) wspomagany komputerowo wywiad telefoniczny. W badaniach realizowanych tą metodą ankieter zbiera dane przy pomocy specjalnego skryptu, który ustalany jest wspólnie ze zleceniodawcą. Charakteryzuje się dużą ilością zadawanych pytań w relatywnie krótkim czasie i  możliwością analizy wyników na każdym etapie badania.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że badania przeprowadzane są na najwyższej jakości bazach danych. Pod każde badanie zakupujemy profilowaną bazę danych, co daje gwarancję osiągania jak najlepszych wyników. Dodatkowo zapewniamy 100 % odsłuch z rozmów naszych konsultantów. W każdej chwili możemy wprowadzić zmiany w skrypcie i sposobie przeprowadzanych rozmów. Gwarantujemy również, niezmienność kadry, która przeprowadza kampanię. Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak rozmawiać aby odnieść sukces.

0
Minut rozmów dziennie naszych konsultantów !
ICC DLA BIZNESU