LIVE CHAT

Tajemniczy klient - relacja (1920×1500 px)
1

Live chat sposób na wykorzystanie każdej szansy sprzedażowej…

Czy zdażyło Ci się odłożyć decyzję zakupową podjętą w weekend lub poza godzinami pracy sklepu ponieważ nie znalazłeś na stronie sprzedawcy wystarczających informacji o produkcie lub usłudze?

  • Czy wrócisz dziś na jego stronę?
  • Czy przez brak wystarczających informacji wybrałeś/łaś innego sprzedawcę?
  • Czy spowodowało to odłożenie decyzji zakupowej?

To samo może spotkać Twojego potencjalnego klienta, który czas na zakup ma właśnie teraz i teraz chce uzyskać wszystkie niezbędne informacje aby dokonać zakupu lub wybrać ofertę Twojej firmy.  

Konfiguracja na stronie internetowej live chatu pozwoli Ci na rozmowę z potencjalnymi klientami w czasie rzeczywistym, jest świetnym sposobem na natychmiastowe wyjaśnienie wszystkich wątpliwości i domknięcie sprzedaży. 

Live chat w ICC to nie tylko samo narzędzie do pracy to zespół świetnie wyszkolonych specjalistów, którzy biorą na siebie całą zdalną obsługę klienta, dzięki czemu Ty możesz skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu.

Chcesz działać niezawodnie i profesjonalnie wybierz kompleksową obsługę klienta dla Twojego biznesu. Wiemy, że tylko pełna integracja wszystkich kanałów komunikacji zapewnia pełny obraz  działalności firmy, pozwala na dokładną analitykę i poprawę strategii sprzedaży w firmie. 

Dlatego jako CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU zapewniamy Ci również:

Minut dziennie rozmów naszych konsultantów !

Bądź z nami na bieżąco:

ICC DLA BIZNESU