Jeżeli szukasz nowych klientów dla Twojej Firmy lub wartościowych leadów B2B i B2C z przyjemnością przedstawiamy Ci usługę dzięki, której Twój portfel odbiorców zdecydowanie się powiększy , a sprzedaż wzrośnie. Działamy na terenie całej Polski dostarczając Ci codziennie potencjalnych klientów.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji:

– specjalnie dla Ciebie zakupujemy profilowaną bazę danych,

– pozyskanego leada przekazujemy tylko Tobie,

– masz dostęp do 100 % nagrań rozmów naszych agentów,

– wspólnie opracowujemy skrypt rozmowy naszych konsultantów, który w każdej chwili możesz zmienić,

– zapewniamy bardzo preferencyjne warunki kampanii testowych.

Zawsze na początku współpracy proponujemy Ci kampanię testową na ograniczonej licznie rekordów co pozwala nam jak najlepiej przygotować kampanie główną, dostosować skrypt i osiągać najlepsze wyniki. 

Jak zacząć?

Do przygotowania kalkulacji cenowej potrzebujemy od Ciebie następujących informacji : 

– rodzaj klienta (b2b / b2c),

– branża , w której działasz,

– opis Twojego produktu lub usługi.

Na początku współpracy proponujemy kampanię testową dzięki, której  na ograniczonej liczbie rekordów (odbiorców) sprawdzamy trafność przyjętych założeń oraz skuteczność działań. Po tym okresie optymalizujemy nasze działania co pozwala nam osiągać najwyższe wyniki. 

Współpracujemy tylko z rzetelnymi dostawcami baz danych. Pracujemy stałym świetnie wyszkolonym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w telesprzedaży.

Co otrzymujesz w trakcie współpracy:

Zewnętrzny dział handlowy to dla Twojej również optymalizacja kosztów pracowniczych jakie musiałbyś ponieść zatrudniając pracowników etatowych. Pozbywasz się problemów związanych ze zwolnieniami lekarskimi czy urlopami. To co dostajesz od nas to świetnie wyszkolony zespół sprzedażowy gotowy do pracy natychmiast po nawiązaniu współpracy. Codziennie dostajesz raport z przeprowadzonych działań i zapytania spływające w czasie rzeczywistym do Twojego systemu CRM lub w dowolnie wybrany sposób. Nasz zespół szkoleniowców i kierowników projektu są stale do Twojej dyspozycji i służą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Potrzebujesz więcej informacji ?

X
KAMPANIA DLA MIKO I MAŁYCH FIRM
TELESPRZEDAŻ
ZAMÓW ROZMOWĘ Z EKSPERTEM
NAJLEPSZA TELESPRZEDAŻ