POZYSKIWANIE KLIENTÓW

pozyskiwanie klientów
pozyskiwanie klientów

 W pozyskiwaniu klientów nie mamy sobie równych. Jeżeli szukasz nowych klientów dla Twojej Firmy lub wartościowych leadów B2B i B2C z przyjemnością przedstawiamy Ci usługę dzięki, której Twój portfel odbiorców zdecydowanie się powiększy , a sprzedaż wzrośnie. Działamy na terenie całej Polski dostarczając Ci codziennie potencjalnych klientów.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji:

– specjalnie dla Ciebie zakupujemy profilowaną bazę danych,

– pozyskanego leada przekazujemy tylko Tobie,

– masz dostęp do 100 % nagrań rozmów naszych agentów,

– wspólnie opracowujemy skrypt rozmowy naszych konsultantów, który w każdej chwili możesz zmienić,

– zapewniamy bardzo preferencyjne warunki kampanii testowych.

Jeżeli szukasz nowych klientów dla Twojej Firmy lub wartościowych leadów B2B i B2C z przyjemnością przedstawiamy Ci usługę dzięki, której Twój portfel odbiorców zdecydowanie się powiększy , a sprzedaż wzrośnie. Działamy na terenie całej Polski dostarczając Ci codziennie potencjalnych klientów.


Jak zacząć?

Do przygotowania kalkulacji cenowej potrzebujemy od Ciebie następujących informacji : 

– rodzaj klienta (b2b / b2c),

– branża , w której działasz,

– opis Twojego produktu lub usługi.

pozyskiwanie klientów

Jak zacząć?

Do przygotowania kalkulacji cenowej potrzebujemy od Ciebie następujących informacji : 

– rodzaj klienta (b2b / b2c),

– branża , w której działasz,

– opis Twojego produktu lub usługi.

Na początku współpracy proponujemy kampanię testową dzięki, której  na ograniczonej liczbie rekordów (odbiorców) sprawdzamy trafność przyjętych założeń oraz skuteczność działań. Po tym okresie optymalizujemy nasze działania co pozwala nam osiągać najwyższe wyniki. 

Współpracujemy tylko z rzetelnymi dostawcami baz danych. Pracujemy stałym świetnie wyszkolonym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w telesprzedaży.

Co otrzymujesz w trakcie współpracy:

pozyskiwanie klientów
pozyskiwanie klientów

Zewnętrzny dział handlowy to dla Twojej również optymalizacja kosztów pracowniczych jakie musiałbyś ponieść zatrudniając pracowników etatowych. Pozbywasz się problemów związanych ze zwolnieniami lekarskimi czy urlopami. To co dostajesz od nas to świetnie wyszkolony zespół sprzedażowy gotowy do pracy natychmiast po nawiązaniu współpracy. Codziennie dostajesz raport z przeprowadzonych działań i zapytania spływające w czasie rzeczywistym do Twojego systemu CRM lub w dowolnie wybrany sposób. Nasz zespół szkoleniowców i kierowników projektu są stale do Twojej dyspozycji i służą swoją wiedzą i doświadczeniem.

umawianie spotkań biznesowych

Codziennie mamy przyjemność prowadzić z Wami kilkadziesiąt rozmów, poznajemy Wasze potrzeby i wątpliwości, a także historię współpracy z naszą konkurencją.

Na podstawie tych historii dziś odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania:

 

  1. Czy wymagamy stałej umowy współpracy z limitami dot. volumenu wykonywanych działań ? NIE ! Umowę zawieramy tylko na czas faktycznie wykonywanej współpracy. Minimalna liczna rekordów w kampanii MIKRO 500 szt.
  1. Czy możemy profilować bazę pod kątem regionu? TAK, dla każdego klienta profilujemy bazę zgodnie z jego wymaganiami. Może to odbywać się pod względem np. regionu, wielkości firmy, wielkości zatrudnienia, branży itd.
  1. Jak przekazujemy zainteresowanego klienta ? Przekazywanie odbywa się przez wybrany przez klienta rodzaj komunikacji. Możliwa jest integracja z systemem CRM lub dowolny rodzaj kontaktu. Przekazujemy również kontakty, które wykazują intencję zakupową za jakiś czas.
  1. Czy sprzedajemy gotowe leady ? NIE, nie sprzedajemy gotowych leadów. Dla każdego klienta uruchamiamy personalizowaną kampanię pozyskiwania klientów, skupioną konkretnie na jego potrzebach i oczekiwaniach?
  1. Jak można weryfikować pracę agentów? Każdy klient ma dostęp do 100 % nagrań z rozmów naszych agentów. Codziennie dostarczamy również raport z wykonanych działań.
  1. Czy pomagamy w napisaniu skryptu rozmowy ? TAK, na każdym etapie współpracy oferujemy w pełni darmowe wsparcie wszystkich naszych specjalistów.
  1. Jakie gwarantujemy stopy zwrotu? W zależności od branży i produktu/usługi od 3-8 %
Minut dziennie rozmów naszych konsultantów !

Bądź z nami na bieżąco:

ICC DLA BIZNESU